Objednávky, kontakt

Telefonické objednávky

tel.: +420 603 170 564, 778 083 808

pondělí až pátek od 8:30 do 16 hodin

vizitka ke stažení: Kuryr-bohemia

Objednávky e-mailem

na e-meil: objednavky@kuryrbohemia.cz

24 hodin denně

Objednavky zprávou SMS

na tel.: +420 603 170 564

24 hodin denně

Pokud není objednávka učiněna v době od pondělí do pátku v době od 8:30 do 16 hodin bude zpracována a doručena v následující pracovní den.

Doručení zásilky mimo pracovní dobu

V případě, že zákazník požaduje doručení mimo naší doručovací dobu (doručujeme v pondělí až v pátek v době od 8:30 do 17 hodin) včetně víkendů, je toto nutné dohodnout telefonicky. Příplatek za tuto službu je 100% ze základní ceny za doručení v pracovní dny a 150% ze základní ceny za doručení o víkendu.

VŽDY UVÁDĚJTE:

ZADAVATELE ZAKÁZKY

jméno, adresa, telefon

ZPŮSOB PLATBY

hotově, dobírkou, bezhotovostně (platí pouze při registraci pro otevřený účet)

DRUH ZÁSILKY

počet kusů  balík, rozměr, obálka

MÍSTO VYZVEDNUTÍ

jméno, adresa, telefon, případně čas pro vyzvednutí zakázky

MÍSTO DORUČENÍ

jméno, adresa, telefon, případně čas pro doručení zásilky a také do kdy je možné ji nejdéle doručit v

rámci provozní doby příjemce a podobně

TYTO ÚDAJE JSOU POVINNÉ A NUTNÉ pro bezproblémové převzetí a doručení zásilky

 

Způsoby platby:

Platba hotově

platí v hotovosti odesílatel kurýrovi při převzetí zásilky pro její doručení

Platba na dobírku

platí v hotovosti příjemce zásilky kurýrovi při jejím doručení

Otevřený účet

Platba se provádí bezhotovostně na základě registrace stálého odběratele (smluvní vztah) pro poskytovaní mu našich kurýrních služeb a podmíněna stanoveným finančním obratem, či určitým dohodnutým počtem uskutečněných zakázek za kalendářní měsíc, za což je mu námi jako dodavateli těchto služeb vystavena faktura v měsíci po měsíci kdy byly služby provedeny.

Pokud má být zásilka doručena v den objednání kurýrní služby, je potřeba její objednávku uskutečnit nejdéle do 16 hodin v daném dni a zajistit, aby ji měl kdo na místě doručení převzít do 18 hodin daného dne. Jinak bude zásilka doručena automaticky následující den o čemž bude zadavatel, čí odesílatel telefonicky informován kurýrem a je možné se dohodnout i jnak.

V případě, že nebude adresát zastižen (bude na něj zvoněno, opakovaně mu bude voláno na zadavatelem uvedené telefonní číslo příjemce a o nemožnosti doručení zásilky bude informován telefonicky nebo zprávou SMS zadavatel zakázky sám) a zadavatel-objednavatel služby bude požadovat vrátit zásilku zpět do místa jejího převzetí obratem, tato mu pak bude účtována jako zpětná zásilka v celkové ceně 499 Kč.

Veškeré ceny za kurýrní služby jsou uvedeny včetně DPH. Platby přijímáme v hotovosti nebo bankovním převodem.

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

S objednávkou námi poskytovaných kurýrních služeb zadavatel-objednavatel této služby plně souhlasí s veškerým textovým obsahem (obchodní podmínky) uvedeným na tomto webu a to v plném rozsahu. Zadavatel-objednavatel kurýrních služeb se jejich objednáním zavazuje k tomu, že v zásilce kterou chce doručit nejsou věci podléhající rychlé zkáze (např. některé potraviny a podobně) a jeho neprůhledně zabalená-uzavřená zásilka neobsahuje nic nelegálního, živá zvířata jakéhokoliv druhu nebo cokoliv, co by ohrozilo lidské zdraví či život.