Kontakt, informace

Kromě objednávek prostřednictvím objednávkového formuláře pod dlaždicí "OBJEDNÁVKA" na hlavní webové stránce je možné objednávku našich kurýrních služeb uskutečnit i způsoby:

Telefonické objednávky

tel.: +420. 778 083 808

pondělí až pátek od 8 do 16 hodin

Objednavky zprávou SMS non-stop

na tel.: +420. 603 170 564 

Podmínkou je, aby v objednávce byly uvedeny veškeré údaje nutné pro doručení zasilky které jsou vyžadovány v objednávkovém formuláři kurýrních služeb.

Veškeré kurýrní služby zajišťujeme pouze prostřednictvím automobilů.

Kurýrní služby do zahraničí sami nezajišťujeme a z tohoto důvodu je ani v naší nabídce neuvádíme. Neinzerujeme to co sami opravdu neprovozujeme abychom měli lepší jméno a přitom byli jen zprostředkovatelem dané služby. Prezentujeme upřímně to, co sami opravdu děláme. Standardní doručení běžné zásilky do zahraničí, ale můžeme pro své zákazníky zajistit prostřednictvím jiných kurýrních služeb které tuto službu sami provozují a zákazníkovi tak mohou nabídnout zajímavější cenu. Pokud by ale zákazník chtěl do zahraničí dopravit zásilku našim prostřednictvím je možné se s námi na tom dohodnout. Budeme ale doručovat pouze jeho zásilku čímž se nedostaneme na cenu jako při doručování více zásilek kurýrní službou která se doručováním do zahraničí přímo zabývá.

vizitka ke stažení: Kuryr-bohemia

 

Kontaktujte nás