Ušetřete s námi na rozvozu zásilek v Praze

Jsme firmou, které jednou z jejich činností je služba v oblasti doručování zásilek v Praze a České repubublice. Nabízíme profesionální služby a jednání jak vám, tak i vašim klientům, či partnerům se kterými spolupracujete. Postaráme se o včasné doručení dokumentů, smluv, nebo jen pozorností v podobě dárků, pro vaše obchodní partnery a zajistíme také bezpečnostní dohled přepravy vašich zásilek. Pokud si u nás objednáte jakoukoli službu kurýrem po Praze nebo kurýrem mimo Prahu, vždy se spolehněte, že naše jednání bude takové jako by šlo o náš obchod, o naše obchodní partnery nebo naše klienty a že vaše zásilky doručíme s maximální péčí, bezpečně a včas. 

Kurýr Bohemia je spolehlivá kurýrní služba zajišťující doručování zásilek po Praze a ČR za příznivé ceny. Tyto služby poskytuje pro své zákazníky, až na malé vyjímky, bez dalších příplatků např. za doručení zásilky do vlastních rukou, platby na dobírku a další. Veškeré zásilky doručuje jen automobily a to ať už osobními vozy, vozy pick up nebo dodávkami. Zajišťuje také dozásobování prodejen nepaletovým rozvozem zboží, či stěhovací služby v ČR a EU. Své služby pro zákazníky zvýhodňuje různými akcemi, které uvádí na svých stránkách kuryrbohemia.cz Kurýr Bohemia je spolehlivou kurýrní službou vždy jednající se zákazníky vstřícně, díky čemuž si vytvořila stabilní klientelu a dobré jméno u svých zákazníků.

Kurýr Praha-Kurýr pro Prahu? V tom případě rozhodně pak spolupráce s Kurýr Bohemia! Tato kurýrní služba a její expres kurýr po Praze, Vaši zásilku doručí nejdéle do 90 minut. Kurýr Bohemia zajišťuje i stěhování po ČR a EU a to vše na vysoké profesionální úrovni.

Jsme Kurýr Bohemia

Expresní kurýrní služba Praha

Přeprava zásilek a balíků v Praze

Objednávka
Kalkulačka

Pražská kurýrní služba pro Prahu a okolí

Expresní přeprava zásilek v Praze i mimo ní

Přeprava zásilek kurýrem i po ČR

Zavolejte nám
+420 603 170 564