Kontakt, informace

Kromě objednávek prostřednictvím objednávkového formuláře pod dlaždicí "OBJEDNÁVKA KALKULAČKA" na hlavní webové stránce, je možné objednávku našich kurýrních služeb uskutečnit i způsoby:

Telefonické objednávky volejte na

tel.: +420. 603 170 564

Objednávky e-mailem zasílejte na:

objednavky@kuryrbohemia.cz

pondělí až pátek od 8 do 17 hodin

(infolinka denně do 18 hodin)

Objednavky zprávou SMS nepřijímáme a na SMS zprávy neodpovídáme.

Děkujeme za pochopení.

Veškeré kurýrní služby zajišťujeme pouze prostřednictvím automobilů a s ohledem na cenu za doručení zásilky je jedno zda vezeme jednu obálku nebo deset balíčků, pokud je zásilka určena pro jednoho příjemce. Nepřipočítáváme žádné další poplatky za doručení do vlastních rukou, za do bírku, zprávu o doručení a podobně.

Kurýrní služby do zahraničí

Standardní doručení běžné zásilky do zahraničí zajistíme pro své zákazníky prostřednictvím partnerských kurýrních služeb, které tuto službu sami provozují a zákazníkovi tak mohou nabídnout zajímavější cenu. Sami si účtujeme pouze cenu za převzetí zásilky v místě jejího vyzvednutí a za její doručení do depa zákazníkem zvolené kurýrní služby pro její zahraniční doručení. Ohledně odeslání zásilky do zahraničí vše zajistíme a klientovi dadáme patřičná potvrzení o podání jeho zásilky a podobně.

Pokud by ale zákazník chtěl do zahraničí dopravit zásilku našim prostřednictvím, je možné se s námi na tom dohodnout. Budeme ale doručovat pouze jeho zásilku, čímž se nedostaneme na cenu jako při doručování více zásilek kurýrní službou, která se doručováním do zahraničí sama přímo zabývá např. PPL, DHL, Messenger.

vizitka ke stažení: Kuryr-bohemia

 

Kontaktujte nás

Jsme Kurýr Bohemia

Expresní kurýrní služba Praha

Přeprava zásilek a balíků v Praze

Objednávka
Kalkulačka

Pražská kurýrní služba pro Prahu a okolí

Expresní přeprava zásilek v Praze i mimo ní

Přeprava zásilek kurýrem i po ČR

Zavolejte nám
+420 603 170 564