Věrnostní program

Při uzavření dlouhodobé spolupráce s Kurýr Bohemia - kurýr pro Prahu a ČR na základě smluvního vztahu ( věrnostní program ), je zákazníkovi první vyúčtování za naše služby zasláno po týdnu až po čtrnácti dnech a to podle počtu jím objednaných a uskutečněných zakázek. V případě, že je vše jak má být a spolupráce se vzájemně osvědčí, je možné mít u nás otevřený účet pro kurýrní služby s jeho měsíčním vyúčtováním, které je klientovi vystaveno v měsíci po měsíci jemu předešlém a to formou faktury za naše služby. Splatnost faktury je vždy v dohodnutém termínu, nejdéle do 10 dnů od data jejího vystavení - doručení klientovi v elektronické podobě. Zákazník který s námi spolupracuje dlouhodobě a je členem věrnostního programu, dostává ze svého celkového vyúčtovaní za dané období slevu 10% a tato je mu zaručena už při celkem pěti objednávkách/převzetých zásilkách k doručení za týden, nebo dvaceti objednávkách/převzetých zásilkách za účelem doručení za jeden kalendářní měsíc. Do daného počtu zakázek se počítá i hromadný rozvoz zásilek.

Zákazník věrnostního programu činí svoji objednávku vždy prostřednictvím objednávkového formuláře, na čehož základě mu bude odesláno do jim udaného e-mailu v objednávce potvrzení o jejím přijetí a následně mu bude také zaslána kopie jim učiněné objednávky a to nejdéle v průběhu dne kdy byla učiněna.

Registrace zákazníka pro věrnostní program.

Na e-mail kuryrbohemia@azrpraha.cz pošlete pro registraci své společnosti do našeho věrnostního programu následující údaje:

- jméno společnosti

- jméno osoby opravňující jednat za společnost

- kontaktní telefonní číslo

- IČ

- DIČ (pouze plátce DPH)

- kontaktní e-mail

- adresu sídla společnosti

Vše jde řešit i telefonicky. Vámi uvedené údaje ověříme a budeme Vás kontaktovat. Pro případné informace volejte na tel. 00420/ 603 170 564 nebo pište na uvedený e-mail.

Jsme Kurýr Bohemia

Expresní kurýrní služba Praha

Přeprava zásilek a balíků v Praze

Objednávka
Kalkulačka

Pražská kurýrní služba pro Prahu a okolí

Expresní přeprava zásilek v Praze i mimo ní

Přeprava zásilek kurýrem i po ČR

Zavolejte nám
+420 603 170 564