AKCE A VÝHODY

AKTIVNÍ AKCE

AKCE "Kurýr Bohemia a Vánoce 2022"

V současné době přijímáme termínované objednávky pro hromadné rozvozy zásilek v měsíci prosinci 2022. Pokud zákazník učiní jakoukoliv objednávku, včetně hromadných rozvozů do konce měsíce listopadu 2022, získá nejen přednostní doručení před objednávkami učiněnými v prosinci jinými zákazníky, ale také slevu na naše služby, která se bude odvíjet od počtu jím objednaných doručení jeho zásilek ne měsíc prosinec. Také bude automaticky zařazen do našeho věrnostního programu, čímž získá další slevy pro své budoucí objednávky. Více informací na tel.: 603 170 564 nebo e-mailem: kuryrbohemia@kuryrbohemia.cz

Akce platí od 23.9.2022 do 30.11.2022

______________________________________________

AKCE "Nyní doručujeme o víkendech a o svátcích"

Od 1.10. do 30.11.2022 doručujeme zásilky i o víkendech a svátcích v době od 10 do 16 hod. za běžnou cenu.

Od 16 do 18 hod. s příplatkovou sazbou 149 Kč vč. DPH. Tato částka se přičítá k běžné ceně za doručení zásilky dle naší trasovací a cenové kalkulačky. Službu, pokud nebyla dohodnuta 48 předem, poskytujeme pouze v případě, že máme volné kapacity.Budeme se Vám ale určitě snažit vyjít vstříc.

______________________________________________

AKCE "Kurýr po Praze pondělí až pátek"

Pokud si na naší trasovací a cenové kalkulačce u objednávkového formuláře zadáte ve všední dny adresu pro vyzvednutí a doručení Vaší zásilky a vyjde Vám cena nad 400 Kč, doručíme Vaši zásilku kdekoliv po Praze za 399 Kč vč. DPH. Cena která Vám vyjde za doručení Vaši zásilky pod částku 400 Kč se stanovuje vypočtem, který Vám vyšel ve vásledku na kalkulačce. Tedy vše co vyjde cenově pod 400 Kč platíte dle ceny kalkulačky a vše co vyjde nad částku 400 Kč za doručení Vaši zásilky, platíte pouze v hodnotě 399 Kč vč. DPH.

Akce platí od 10.10.2022 do 31.10.2022

______________________________________________

 

Aktuální výhody

V současné době poskytujeme automaticky při platbě za doručení zakázky slevu 20 Kč pokud byla objednávka učiněna prostřednictvím poptávkového formuláře.

Zadání objednávky objednávkovým formulářem zvýhodňujeme z důvodu potřeby volné telefonní linky pro podávání informací o našich kurýrních službách a také z důvodu lepší obslužnosti našich zákazníků při vyřizování jejich objednávek v měsících koncem roku kdy se očekává jejich nárůst. Z pochopitelných důvodů zákazníci více upřednostňují objednávky našich kurýrních služeb telefonicky a tento způsob objednávek jim je samozřejmě k dispozici stále a to stejně tak jako objednávky našim objednávkovým formulářem s uvedenou slevou.

 

Jsme Kurýr Bohemia

Expresní kurýrní služba Praha

Přeprava zásilek a balíků v Praze

Objednávka
Kalkulačka

Pražská kurýrní služba pro Prahu a okolí

Expresní přeprava zásilek v Praze i mimo ní

Přeprava zásilek kurýrem i po ČR

Zavolejte nám
+420 603 170 564