O nás

KURÝR BOHEMIA

Pražská kurýrní služba pro Prahu a Českou republiku

tel.: +420 603 170 564

e-mail: kuryrbohemia@azrpraha.cz

Ke stažení: Vizitka-kuryr-bohemia

provozuje AZR PRAHA agency s.r.o.

IČ:03699935 DIČ:CZ03699935

Kundratka 2486/17b, Praha 8, 18000

e-mail: kuryrbohemia@kuryrbohemia.cz

___________________________________________

Dále zajišťujeme:

SLUŽBA OSOBNÍ ASISTENCE "JANAHANA"

tel.: +420 603 462 560

e-mail: janahana@azrpraha.cz

ZDRAVOTNICKÉ A POŽÁRNÍ DOZORY

tel.:+420 733 643 838

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA-OSTRAHA OBJEKTŮ A MAJETKU

tel.: +420 603 462 560

STĚHOVÁNÍ A AUTODOPRAVA

tel.: + 420 778 083 808

e-mail: info@azrpraha.cz

www.azrpraha.cz

Pomáhat druhým je součástí naší práce. Práce lidí ze společnosti AZR PRAHA agency s.r.o.

Ať už je to kurýrní služba, bezpečnostní služba, služba osobní asistence a další naše služby, vždy se snažíme pomáhat.

Pomáhat můžeme ale i jinak než jen v práci a pomáhat můžete i Vy. Staňte se DOBRÝM ANDĚLEM a pomáhejte s námi těm, kteří to opravdu potřebují.

Nikdy nevíte kdy budete nějakou pomoc potřebovat třeba i Vy sami. Přidejte se k nám.

Certifikat-dobreho-andela-azr-praha-agency

Dobry-andel

Jak jsme vlastně začali s kurýrní službou?

Jednoho krásného dne jsme si řekli, že budeme kurýři a budeme pomáhat lidem a firmám doručovat jejich zásilky vždy bezpečně a včas. Oslovili jsme pár společností, začali naše kurýrní služby inzerovat a nejednou se na nás nahrnulo tolik práce, že jsme museli do věci vtáhnout naše rodiny, kamarády a sousedy a zásilky jsme jako kurýři rozváželi autobusy, Metrem, tramvajemi a třeba i na kolech a koloběžkách a nevěděli jsme co dřív. Kurýrem po Praze se znás stal každý a náš kurýr expres byl tak vytížený, že ...smilesmilesmile

Byla by to krásná pohádka, ale k realitě by měla daleko, neboť kurýrem se ze dne na den nestanete a dobrou kurýrní službou, či kvalitním expres kurýrem už vůbec ne. Být dobrou kurýrní službou znamená se postupně vyvíjet, učit se, zlepšovat a především vědět, že práce kterou jako kurýři děláme je důležitá a je osobní ctí každého kurýra převzatou zásilku vždy bezpečně a včas doručit. Často na tom záleží víc, než si kdokoliv může myslet. V zásilkách jsou pro mnohé z nás velmi důležité věci, na kterých důležitosti může záviset hodně. Mnohdy i radost, smutek, či štěstí i žal, nebo dobrý obchod a případně jen potěšení z toho, že si na vás někdo milý vzpomenul. Dobrý kurýr musí umět být rozvážný a ohleduplný řidič, zodpovědný člověk, neboť práce kurýra je zodpovědná a musí být jako kurýr spolehlivý a laskavý k zákazníkům, kteří na doručení své zásilky spěchají a pro to si kurýra objednali. Práce expresního kurýra a zvláště pak kurýra po Praze je náročná nejen na psychiku kurýra, ale také je občas náročná i fyzicky. Ne každý práci kurýra zvládne a tato je i často všeobecně podceňována, což je škoda a vůči této profesi i tak nějak nespravedlivé. Doručení každé zásilky kurýrem je nejen otázkou cti dobrého kurýra, ale i celé kurýrní služby Kurýr Bohemia pro kterou kurýrní služby zajišťuje, neboť tato je zajišťuje především vždy spolehlivě, bezpečně a včas pro všechny své klienty.

Vedoucí pracovníci naší expresní kurýrní služby Kurýr Bohemia vzešli sami z prostředí kurýrních služeb, resp. než jsme se samotným zajišťováním a poskytováním expresní kurýrní služby začali, tak jsme se nechali na celý rok najmout k různým, nyní již konkurenčním kurýrním firmám a sbírali jsme zkušenosti přímo z praxe. Pro to víme o čem kurýrní práce je, co obnáší a že kurýrní služba je služba pro lidi a že pro to ji dělat chceme, děláme a děláme ji rádi a to stejně tak, jako se rádi ke svým zákazníkům často pro jejich zásilku, kterou od nás potřebují opět doručit, vracíme opakovaně. To je pro nás jednou z odměn od zákazníků za naši práci. Práci kurýrů expresní kurýrní služby. Takže kurýr Praha? Kurýr pro Prahu? Kurýr v Praze? Pak tedy zkuste naši kurýrní službu Kurýr Bohemia. Nezklameme Vás a i naše ceny za námi poskytované kurýrní služby určitě přispějí k vaší spokojenosti s naší kurýrní službou.

Jsme Kurýr Bohemia

Expresní kurýrní služba Praha

Přeprava zásilek a balíků v Praze

Objednávka
Kalkulačka

Pražská kurýrní služba pro Prahu a okolí

Expresní přeprava zásilek v Praze i mimo ní

Přeprava zásilek kurýrem i po ČR

Zavolejte nám
+420 603 170 564